KONST / Litografier / Färglitografi 14346464
nr 1434 6464
Juha Soisalo
(f. 1941), Finland
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, daterad 73. Färglitografi, bildmått: 55x54cm, yttermått inklusive ram: 58x58cm
Juha Soisalo, finländsk målare född 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:18:15
29/11 15:54:11
29/11 19:14:46